Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL 06 - patch

Kategoria: Patche
Producent: EA Sports
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 wrzesień 2009, 13:42
Rozmiar: 12 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1352

Opis dodatku - NHL 06 - patch

Prezentowany tu patch do NHL 06 jest już w sumie trzecią poprawką do gry wydaną przez producenta.  Oczywiście każdy patch NHL 06 jest do pobrania za darmo i niezbędny do optymalnego funkcjonowania gry. Jeśli masz więc pełną wersję NHL 06, ściagnij go i zainstaluj. Poniżej prezentujemy pełen opis poprawek (oryginalny opis wydawcy):
Patch #3 Fixes

1) Issue where after installing Patch #2, and having substituted a non-NHL team in Dynasty mode, the game is crashing when selecting to "Exit" at the end of a game.
Patch #2 Fixes
1) Issue with edited players saved within a game mode.
2) Compatibility for Saitek P2500 and P3000 controllers.
3) Compatibility for non-SSE chipsets such as the AMD Thunderbird.
* Also includes roster updates form patch #1.
List of Issues Fixed in the NHL 06 PC patch
This patch fixes the Roster Update problem found in the NHL06 PC version. It was discovered that any new roster updates were being overwritten by the default rosters from the game disc. Thus, this patch was created to allow proper Roster Updates to take place.

Podobne

 • NHL 07 - patch c2.0

  Patch do NHL 07 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza pełnej wersji tej gry, a zwłaszcza do tych, którzy preferują zabawę w trybie multiplayer. Patch NHL 07 usprawnia granie poprzez sieć, likwidując kilka błędów programu, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczniejsza.

 • NHL 08 - patch

  Patch do NHL 08 jest łatką przeznaczoną dla tych z graczy, którzy chcą poszerzyć sobie możliwości dawane przez ten tytuł. Brzmi to dziwnie? Już wyjaśniamy. Patch NHL 08 pozwala na dodanie nowych strojów dla zawodników. Opcja ta jednak nie będzie dostępna automatycznie po zainstalowaniu łatki.

 • FIFA Manager 06 - patch v.1.2

  Oficjalny patch do FIFA Manager 06 jest niezbędny każdemu posiadaczowi pełnej wersji tej gry, bowiem wnosi do niej liczne poprawki oraz usuwa bugi.

 • NHL: Eastside Hockey Manager 2005 - patch v2.1.3

  Patch do NHL: Eastside Hockey Manager 2005 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu. Dlaczego? Dlatego, że patch NHL: Eastside Hockey Manager 2005 poprawia grę we wszystkich aspektach, zaś imponujaca lista ulepszeń znajduje się poniżej:

 • NHL: Eastside Hockey Manager 2007 v3.0.4 Patch

  Wypuszczony przez Sports Interactiv z myślą o graczach zgłaszających problemy z grą patch do NHL: Eastside Hockey Manager 2007 poprawia wiele błędów w pierwotnej wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NHL 06 - patch