Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Neverwinter Nights

Kategoria: Patche
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 sierpień 2009, 14:50
Rozmiar: 312,83 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 839

Opis dodatku - Patch do Neverwinter Nights

­

Dostępny jest w sieci za darmo neverwinter nights patch v. 1.69, czyli łatka poprawiająca różne “bugi” istniejące w pierwotnej wersji gry oraz paczka z nowymi elementami do edytora Neverwinter Toolset. Wprowadzono w niej też nową prestiżową klasę postaci Rycerza Purpurowego Smoka, 8 dodatkowych obszarów, 15 nowych ścieżek muzycznych i 14 nowych dźwięków. Pojawiło się wiele nieznanych dotąd broni i przedmiotów i trochę nowych efektów wizualnych. Mamy też dostęp do ponad 100(!) nowych postaci, w tym ciekawych NPC i potężnych potworów.

­

Zajmujący 313MB patch można znaleźć wpisując w wyszukiwarce nwn patch (najlepiej z numerem wersji, czyli 1.69), ale można go też pobrać korzystając z linka na naszej stronie. Uwaga! Wszystkie moduły utworzone lub zapisane przy użyciu Neverwinter Toolset w wersji 1.69 będą wymagały gry i toolseta w wersji 1.69 (lub wyższej, gdyby miał się ukazać nowszy patch). Zobacz pełny opis i pobierz demo gry Neverwinter Nights.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Neverwinter Nights