Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Neverwinter Nights 2

Kategoria: Patche
Producent: Obsidian Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05 sierpień 2009, 15:36
Rozmiar: 119.13MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1202

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patch do Neverwinter Nights 2

­

Dostępny jest w sieci za darmo neverwinter nights 2 patch v. 1.04, czyli łatka poprawiająca różne “bugi” istniejące w pierwotnej wersji gry oraz paczka z nowymi elementami do edytora Neverwinter Toolset. Wprowadzono nowe menu, nowe tekstury i modele oraz wiele drobnych dodatków.

­

Zajmujący 119 MB patch można znaleźć wpisując w wyszukiwarce nwn2 patch (najlepiej z numerem wersji, czyli 1.04), ale można go też pobrać korzystając z linka na naszej stronie. Należy skopiować plik .zip do katalogu gry, uruchomić program startowy nwn2 i kliknąć “Aktualizacja”.

­

Uwaga! Wszystkie moduły utworzone lub zapisane przy użyciu Neverwinter Toolset w wersji 1.04 będą wymagały gry i toolseta w wersji 1.04 (lub wyższej). Zobacz cały opis gry Neverwinter Nights 2

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Neverwinter Nights 2