Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patche do Need for Speed: Undercover

Kategoria: Patche
Producent: EA Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2009, 14:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1397

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patche do Need for Speed: Undercover

­
Need for Speed Undercover to dwunasta już część znanych wyścigów samochodowych od EA Games. Gra ukazała się w 2008 roku na większość liczących się platform w tym oczywiście na PC. Do najważniejszych zmian w najnowszej odsłonie należy zaliczyć dodanie rozbudowanego wątku fabularnego, a także oddanie do dyspozycji gracza ogromnej metropolii.

Aby cieszyć się z pełni możliwości tej gry warto pobrać i zainstalować patch do Need for Speed Undercover, który dodaje nowy tryb w grze pozwalający na wyścigi w 60 różnych zawodach. Wygrana w tych wyścigach pozwala na odblokowanie ukrytych samochodów, które na pewno przydadzą się w grze, dlatego pobierz patch do NFS Undercover i spraw by Twoja gra była jeszcze lepsza.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patche do Need for Speed: Undercover