Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Need for Speed ProStreet

Kategoria: Patche
Producent: EA Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2009, 14:47
Rozmiar: 228.27MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1607

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Patch do Need for Speed ProStreet

Patch Need for Speed Prostreet przeznaczony jest głównie dla miłośników geir w trybi multiplayer. Ten patch Prostreet dodaje możliwośc utworzenia rozgrywki LAN. Nadto patch NFS Prostreet umożliwia toczenie 32 rozgrywek jednocześnie, przy udziale od 2-8 graczy w każdej. Łatka ma dwa komponenty, pierwszy uaktualnia klienta gry, zaś drugi umożliwia stworzenie serwera dla wieloosobowej gry LAN.
Jeśli więc chcesz zorganizować swoje własne wyścigi, ten patch jest w sam raz dla Ciebie. Możesz go pobrać oczywiście całkowicie za darmo. A jeśli nie znasz jeszcze gry NFS Prostreet, możesz pobrać z naszych stron jej wersję demo.  Oczywiście jest ona dostępna również za darmo.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Need for Speed ProStreet