Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Need for Speed Carbon

Kategoria: Patche
Producent: Black Box Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2009, 14:16
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 12013

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Patch do Need for Speed Carbon

Patch do Need for Speed Carbon jest rzeczą, która powinna znaleźć się u każdego posiadacza tej gry. Download NFS Carbon patch jest zalecany przede wszystkim użytkownikom Windows Vista, u których wystęują konflikty sprzętowe pomiędzy programem a kartą graficzną. Patch NFS Cabon powinien zlikwidować wszystkie problemy.

Oto oryginalny opis producenta:
If you intend to play online, you must upgrade using this patch  failure to do so will prevent you from racing online. Issues Addressed The following issues have all been resolved: VISTA SPECIFIC. NFS Carbon Crashes on bootup on Vista with the patch 1.3 installed due to an allocator mismatch between bware and renderware. Patch 1.4 fixes the Vista crash by fixing the mismatch. VISTA SPECIFIC. NFS Carbon .viv (EA Link version) crashes upon bootup on Vista due to an incompatible version of the PACE DRM Tool. Patch 1.4 utilises an updated, Vista compatible PACE DRM Tool

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Need for Speed Carbon

dodał: michalek887 , 11.09.2012

polecam

dodał: ~konradmco3 , 10.11.2010

fajna\n

dodał: ~Sebas , 27.09.2009

te kody nie dzialajom na wszystkich stronach wlanczam NFS Carbon tam gdzie jest click to continue wpisuje kody i guwno nie mam kasy nic i tp czemu??