Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NecroVision - patch

Kategoria: Patche
Producent: The Farm 51
Licencja: Licencja
Data dodania: 07 wrzesień 2009, 14:29
Rozmiar: 22.66MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 554

Opis dodatku - NecroVision - patch

NecroVisioN to FPS stworzony przez polskie studio The Farm 51 i osadzony w realiach I wojny światowej. Gra stanowi ciekawe połączenie wydarzeń z tamtych lat, z elementami świata fantasy, dzięki czemu oprócz żołnierzy, w grze możemy spotkać demony, czy choćby wampiry.

Przed grą warto pobrać patch do NecroVisioN, który uaktualnia ją do najnowszej wersji i nanosi sporo zmian. NecroVisioN patch jest skierowany do wszystkich wersji gry, za wyjątkiem specjalnej niemieckiej edycji gry bez przemocy, oraz czeskiej i rosyjskiej edycji. NecroVisioN patch v.1.1 m.in. skraca czas ładowania misji, zapisu stanu gry, a także pozwala na rozgrywkę online pomiędzy graczami posiadającymi różne wersje językowe gry. Ponieważ dodatki do NecroVisioN są za free to warto je pobrać, do czego gorąco zachęcamy.

Podobne

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - trailer

  Trailer NecroVisioN: Przeklęta Kompania to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem kolejnej odsłoni polskiego shootera fpp. Prezentowany tu trailer NecroVisioN: Przeklęta Kompania pokaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej produkcji.

 • Kody do gry Necrovision

  Prezentujemy pomocne kody do polskiej gry akcji - Necrovision!

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - kody

  Kody do NecroVisioN: Przeklęta Kompania to cheaty, dzięki którym możesz znacznie zmienić zabawę. Nie chodzi tu tylko o moce twojego bohatera, ale też i o całą oprawę graficzną zabawy.

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - gameplay

  Gameplay NecroVisioN: Przeklęta Kompania to trwający ponad dziesięć minut materiał wideo, który przedstawi Ci, jak prezentuje się rozgrywka w czasie zabawy. Zobaczysz tu wygląd oprawy audiowizualnej tej produkcji, nadto dowiesz się, jakich broni może używać Twój bohater.

 • NecroVision - kody

  Kody do NecroVision


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NecroVision - patch