Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nail’D - patch

Kategoria: Patche
Producent: Techland
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 grudzień 2010, 15:03
Rozmiar: 101 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1022

Opis dodatku - Nail’D - patch

Patch nail’d jest łatką przeznaczoną dla posiadaczy pełnej wersji tego tytułu, która likwiduje kilka występujących podczas zabawy problemów.  Jak się okazało, finalna wersja tej produkcji miała kilka wad, które należy poprawić. Poniższy patch jest oczywiście darmowy – wystarczy pobrać go i zainstalować, aby usterki zniknęły. Nadto łatka pozwoli na zapisywanie ustalonej rozdzielczości. Dlatego tez polecamy pobrać plik z poprawką każdemu posiadaczowi nail’d, ponieważ dzięki temu zabawa będzie jeszcze bardziej przyjemniejsza. Wystarczy tylko milknąc na poniższy link, by zaczęło się jego ściąganie.

Podobne

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.

 • BlackSite: Area 51 - patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Nail’D - patch