Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mirror's Edge Patch 1.01

Kategoria: Patche
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18 luty 2009, 12:22
Rozmiar: 19.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 882

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Mirror's Edge Patch 1.01

Aktualizacja do wersji 1.0.1 eliminuje potencjalny problem, który może zawiesić komputer, jeśli obsługiwany jest system PhysX.

Ponad to wprowadzono poprawki do drobnych błędów wykrytych w grze. Poprawiono również stabilność gry.

Podobne

 • Trailer do Mirror's Edge

 • Kody do gry Mirror's Edge

  Kody do gry Mirror's Edge

 • The Black Mirror patch v1.2

  Oficjalny patch do The Black Mirror przeznaczony jest dla polskiej wersji tego tytułu, wydanej w 2005 roku przez OniGames. Łatka ta jest niezbędna do prawidłowego działania The Black Mirror na najnowszych systemach operacyjnych i zaleca się ją szczególnie wszystkim tym graczom, którzy używają na co dzień systemów Windows 7, Vista i XP.

 • MotorStorm Arctic Edge - gameplay

  Film prezentujący gameplay w MotorStorm: Arctic Edge pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, tym razem w zimowej scenerii.

 • MotorStorm: Arctic Edge - trailer

  Trailer przedstawiający Motorstorm: Arctic Edge prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS2, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami w trudnym górskim terenie, w dodatku na ośnieżonych stokach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mirror's Edge Patch 1.01