Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Men of War - patch

Kategoria: Patche
Producent: Best Way
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 październik 2009, 09:16
Rozmiar: 98.26MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 867

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Men of War - patch

Men of War to kolejna strategia osadzona w realiach II wojny światowej, którą stworzyło studio Best Way. Jest to już trzecia gra należąca do tego gatunku i wyprodukowana przez to bardzo dobre ukraińskie studio. Men of War oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer. W grze możemy rozegrać trzy główne kampanie, w których kierujemy poczynaniami Sowietów, Niemiec, albo sił Aliantów. Przed grą warto upewnić się czy posiadamy najbardziej aktualną jej wersję poprzez instalację Men of War patch, który znajdziecie poniżej. Men od War patch naprawia sporo luk i błędów w grze, a także dodaje dwie nowe jednostki i dwie mapy do trybu dla wielu graczy.


Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Men of War - patch