Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku v1.0 to v1.2 Patch

Kategoria: Patche
Producent: EA Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05 październik 2009, 12:38
Rozmiar: 134.35MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1634

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Patch do Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku v1.0 to v1.2 Patch

Ukazał się patch do gry Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku, poprawiający liczne bugi pierwotnej wersji. Dostępny do ściągnięcia za darmo dla graczy Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku patch v. 1.2 eliminuje liczne przypadki, w których gra zawieszała się lub wyłączała. Usprawniono również tryb multiplayer – samo łączenie się z serwerami, zmianę mapy przy jej wyborze etc. Wprowadzono też wiele drobnych usprawnień – czerwone beczki ranią postacie, gdy wybuchają, działa klawisz ESC, a mapy nie zawierają wcześniejszych błędów. Patch 1.2 usprawnia też działanie engine’u graficznego gry, dzięki czemu będziesz mógł/a cieszyć się anti-aliasingiem w trybie pełnoekranowym.

Podobne

 • Kody do Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

  Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku - kody

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - kody

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Frontline - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Frontline gameplay za darmo i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na PS2, która zdobyła uznanie wielu graczy na całym świecie. Medal of Honor: Frontline gameplay na pewno przekona Cię do tej gry i dlatego musisz go zobaczyć.

 • Medal of Honor: Frontline - kody

  Pobierz kody do Medal of Honor: Frontline za darmo i odblokuj wiele ukrytych opcji, bez których gra może być mniej ciekawa. Kody do Medal of Honor: Frontline Znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku v1.0 to v1.2 Patch