Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim - patch - 1.0.97

Kategoria: Patche
Producent: Ino-Co
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 październik 2009, 09:31
Rozmiar: 37.58MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2005

Opis dodatku - Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim - patch - 1.0.97

Poprawiający bugi w Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim patch 1.0.97 wprowadza liczne usprawnienia. Większość błędów z zawieszaniem się gry nie powinna już występować, a gdyby nawet miały się zdarzyć, przy następnym uruchomieniu gra samoczynnie wejdzie w tryb "safe mode". Wprowadzono też korektę upływu czasu w grze (w związku z szybkością budowania nowych obiektów), poprawiono graficzny interfejs i problemy z niektórymi kartami graficznymi oraz dodano kilka usprawnień do trybu multiplayer.

Pobierz już teraz patch do gry Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim i ciesz się bezproblemową rozgrywką. Nowy patch sprawia zresztą, że aktualizacje gry będą odtąd sprawdzane automatycznie.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim - patch - 1.0.97

dodał: ~człek , 30.11.2009

Teeż tak mam HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~michu , 13.11.2009

mam problem mam oryginalną grę i jak chce zainstalować patch to mi występuje błąd i pisze :\n\nMajesty2:thefantasy Kingdom Som was not found.Either it is not insttaled on your system or the installation in corrupted. Please re-install Majesty2:the fantasty Kingdom Sim and start and setup again \n\nCO mam zrobić ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????