Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic: The Gathering Battlegrounds - patch

Kategoria: Patche
Producent: Secret Level
Licencja: Licencja
Data dodania: 09 listopad 2009, 10:21
Rozmiar: 2.81MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 787

Opis dodatku - Magic: The Gathering Battlegrounds - patch

­Najnowszy patch do Magic: The Gathering Battlegrounds to łatka wydana w 2004 roku. Nie musimy chyba wyjaśniać, że jest ona niezbędna dla każdego posiadacza tej komputerowej adaptacji popularnej karcianki. Wypada jednak napisać, jaki ma wpływ patch Magic: The Gathering Battlegrounds na rozgrywkę. Otóż usprawnia on silnik gry, optymalizując kod źródłowy, nadto usprawnia działanie SI, przez c przeciwnicy są od teraz nieco bardziej wymagający.

A jeśli chciałbyś skorzystać z pomocy w grze, mamy dla Ciebie kody do Magic: The Gathering Battlegrounds. Dokładny ich opis znajduje się na osobnej stronie.­

Podobne

 • Magic: The Gathering Battlegrounds

  Kody do Magic: The Gathering Battlegrounds to użyteczne pomoce dla wszystkich tych graczy, którzy chcą mieć od razu dostęp do wszystkich rozdziałów trybu kampanii oraz przeciwników.

 • Magic: The Gathering - Tactics - trailer

  Trailer Magic: The Gathering – Tactics to pierwsza rzecz, jaką ukazało Sony Online Entertainment, a która dotyczy wirtualnej adaptacji popularnej kolekcjonerskiej gry karcianej.

 • Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East - patch v.3.1

  Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East to drugi oficjalny dodatek do podstawowej wersji gry, którego polski podtytuł to „Dzikie Hordy”. Dodatek ten ukazał się w 2007 roku, a w naszym kraju został wydany rok później. Do jego uruchomienia na szczęście nie jest wymagane posiadanie Heroes of Might & Magic V.

 • Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate - polski patch

  Poprawiający bugi w Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate patch 2.0.1, wydany również do polskiej wersji gry, znacznie usprawnia rozgrywkę w Kuźni Przeznaczenia.

 • Heroes of Might & Magic 6 - trailer

  Trailer Heroes of Might & Magic 6 to pierwszy materiał wideo, prezentujący długo oczekiwaną kontynuację serii. Mamy tu okazje zobaczyć klimatyczny wstęp do kampanii dla jednego gracza, jednakże sama rozgrywka nie została pokazana.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Magic: The Gathering Battlegrounds - patch