Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Machinarium (patch #2) - patch

Kategoria: Patche
Producent: Amanita Design
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 grudzień 2009, 08:34
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2036

Opis dodatku - Machinarium (patch #2) - patch

Najnowszy patch do Machinarium to łatka przeznaczona dla posiadaczy pełnej wersji tego tytułu. Jeśli jesteś jednym z nich, pobierz patch do wydanego tylko na PC Machinarium i ciesz się zabawą wśród robotów! Drugi patch Machinarium wprowadza do gry następujące zmiany i ulepszenia: brak zawieszania się gry podczas interakcji ze szczurem, brak zacinających się animacji podczas toczenia się beczek, rura z wodą ma właściwy stan oraz kilka innych rzeczy.

Jeżeli masz Machinarium na Macu lub Linuxie, aby wprowadzić zmiany otwórz folder z grą, potem folder 00 i nadpisz wszystkie starsze pliki nowymi, znajdującymi się w łatce.

Podobne

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.

 • BlackSite: Area 51 - patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.

 • Dark Void - patch

  Patch Dark Void to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry, który posiada kartę graficzna marki GeForce. Ten patch Dark Void przeznaczony jest wszystkich graczy, którzy mają pudełkową wersję gry. Jeśli jesteś jednym z nich, pobierz i zainstaluj patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Machinarium (patch #2) - patch