Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do LEGO Star Wars

Kategoria: Patche
Producent: Traveller's Tales
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2009, 11:58
Rozmiar: 7,12 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2658

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patch do LEGO Star Wars

­

Jeśli posiadasz pełną wersję gry LEGO Star Wars, zapewne zauważyłeś, że czasem występują problemy z prawidłowym wyświetlaniem grafiki. Jest to problem techniczny, który niestety został przeoczony przed wydaniem gry. Dlatego też wydano patch Lego Star Wars, który optymalizuje działanie programu oraz zwiększa jego stabilność. Jest to rzecz niezbędna, by w pełni cieszyć się grą. Pobierz go więc za darmo, zainstaluj i zapomnij o problemach z programem.

A jeśli jeszcze nie słyszałeś o tym tytule, zajrzyj Tutaj. Demo Lego Star Wars dostępne jest na naszych stronach za darmo i bez żadnych opłat. Mamy również kody do gry, które z pewnością pomogą Ci ukończyć ten tytuł.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do LEGO Star Wars