Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena

Kategoria: Patche
Producent: Starbreeze AB
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 sierpień 2009, 09:28
Rozmiar: 67.97MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1147

Opis dodatku - Patch do Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena

Jeśli posiadasz pełną wersję gry The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena, potrzebny Ci jest patch do tego tytułu. Możesz pobrać go oczywiście całkowicie za darmo z naszych stron. Patch The Chronicles of Riddick  optymalizuje zabawę oraz usuwa zaobserwowane problemy techniczne tego tytułu. Pobierz go więc i ciesz się bezproblemową zabawą.
Wśród rozwiązywanych przez tą łatkę usterek znajdują się między innymi usprawnienia logowania do rozgrywki wieloosobowej,  blokadę dołączania graczy jeśli port nie jest przekierowany na 30000 oraz nie powoduje zawieszania się gry, gdy Riddick wrzuca ciała strażników do wirujących wentylatorów.
A jeśli potrzeba Ci pomocy przy grze, mamy na naszych stronach również kody The Chronicles of Riddick, dzięki którym bez wysiłku ukończysz ten tytuł.

Podobne

 • Kody do Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena

  Kody do Kroniki Riddicka Assault on Dark Athena.

 • Patch do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword

  Wydany do Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Athena Sword patch poprawia liczne błędy obecne w podstawowej wersji gry.

 • Dark Void - patch

  Patch Dark Void to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry, który posiada kartę graficzna marki GeForce. Ten patch Dark Void przeznaczony jest wszystkich graczy, którzy mają pudełkową wersję gry. Jeśli jesteś jednym z nich, pobierz i zainstaluj patch.

 • Drakensang: The Dark Eye - patch

  Pobierz najnowszy patch do Drakensang: The Dark Eye za darmo i uaktualnij ją w ten sposób do najnowszej wersji. Jeśli chcesz by Twoje przygody w wirtualnym świecie Aventurii były owocne to darmowy Drakensang: The Dark patch jest właśnie dla Ciebie.

 • patch do Dark Sector

  Patch do Dark Sector przeznaczony jest do europejskiej wersji tej gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena