Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Kategoria: Patche
Producent: GSC Game World
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 13:47
Rozmiar: 37.48MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3782

Brak

Opis dodatku - Patch do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Kozacy II: Wojny Napoleońskie to klasyczny RTS osadzony w tytułowym okresie historii, który pozwala graczom na toczenie wspaniałych kampanii i walkę o uzyskanie hegemonii w świecie. Gra pozwala na operowanie kilkudziesięcioma tysiącami jednostek, stanowiąc jedną z nielicznych pozycji tego typu.

Przed grą warto pobrać najnowszy Kozacy II Wojny Napoleońskie patch, który wprowadza kilka ciekawych dodatków do gry. Kozacy II patch skierowany jest do wersji gry w różnych językach, a więc jest to uniwersalny dodatek. Cossacks II patch sprawia m.in., że dla Francji, Austrii i Anglii pionierzy są dostępni już po akademii,  oraz pozwala na budowę baraków od początku, w przypadku kampanii pruskiej.

Podobne

 • Kody do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

  Kody do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

 • Commandos: Strike Force - Patch (With X-FI) 1.2

  Patch do gry Commandos: Strike Force, czyli kolejnej odsłony świetnej serii gier, w której przenosimy się w realia II Wojny Światowej i wcielamy sie w postać specjalisty od trudnych zdań.

 • Command & Conuqer 3 Wojny o tyberium Patch 1.09 PL

  Ta aktualizacja do gry Command & Conquer Wojny o Tyberium poprawia kilka błędów, wprowadza zmiany w zbalansowaniu gier dla wszystkich stron konfliktu, dodaje cztery nowe mapy dla wielu osób oraz wiele innych elementów.

 • The Saboteur - gameplay

  The Saboteur to gra akcji osadzona w czasach II wojny światowej, w której przenosimy się do okupowanego Paryża, gdzie naszym zadaniem jest pomścić śmierć naszego przyjaciela i uprzykrzyć życie Nazistom.

 • The Saboteur - trailer

  The Saboteur to gra akcji osadzona w czasach II wojny światowej, w której przenosimy się do okupowanego Paryża, gdzie naszym zadaniem jest pomścić śmierć naszego przyjaciela i uprzykrzyć życie Nazistom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Kozacy II: Wojny Napoleońskie

dodał: ~karola , 18.02.2011

POLECAM!!!!!!!!!!!!

dodał: ~weas , 18.02.2011

nice