Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kompania Braci: Na linii frontu - patch

Kategoria: Patche
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 wrzesień 2009, 12:46
Rozmiar: 95.11MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1147

Opis dodatku - Kompania Braci: Na linii frontu - patch

Patch Kompania Braci: Na linii frontu jest niezbędny dla każdego, kto posiada pełną wersję gry, bowiem optymalizuje i ulepsza wykryte bugi, a także optymalizuje kod gry, dzięki czemu chodzi ona płynniej i sprawniej. Patch do Kompania Braci: Na linii frontu to po prostu doskonałe ulepszenie zabawy, dzięki któremu gra nigdy Cię nie zawiedzie. Oczywiście jest ono do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo.
A jeśli masz problemy z jej przejściem, znajdziesz na naszych stronach użyteczne kody do gry, dzięki którym nie powinieneś mieć problemów z ukończeniem zabawy. Oczywiście również i one są dostępne w każdej chwili bez żadnych opłat.

Podobne

 • Kompania Braci: Na linii frontu – kody

  Kody do Kompania Braci: Na linii frontu

 • Company of Heroes: Kompania Braci - patch

  Patch do Company of Heroes: Kompania Braci poprawia jakość gry, zarówno w wymiarze grafiki i płynności gry jak i grywalności. Dzięki łatce gracz będzie mógł jeszcze bardziej cieszyć się efektami i możliwościami gry.

 • Company of Heroes: Kompania Braci – kody

  Kody do Company of Heroes: Kompania Braci dają Ci dodatkowe możliwości i nową jakość walki z wirtualnymi przeciwnikami w tej świetnej grze strategicznej.

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - trailer

  Trailer NecroVisioN: Przeklęta Kompania to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem kolejnej odsłoni polskiego shootera fpp. Prezentowany tu trailer NecroVisioN: Przeklęta Kompania pokaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej produkcji.

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - kody

  Kody do NecroVisioN: Przeklęta Kompania to cheaty, dzięki którym możesz znacznie zmienić zabawę. Nie chodzi tu tylko o moce twojego bohatera, ale też i o całą oprawę graficzną zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kompania Braci: Na linii frontu - patch