Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Juiced: Szybcy i Gniewni - patch v. 1.01. EU

Kategoria: Patche
Producent: Juice Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10 wrzesień 2009, 08:28
Rozmiar: 55.11MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 7
Liczba pobrań: 9053

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Juiced: Szybcy i Gniewni - patch v. 1.01. EU

Patch Juiced: Szybcy i Gniewni przeznaczony jest dla wszystkich posiadaczy pełnej wersji gry.  Poprawka ta optymalizuje działanie programu, dzięki czemu po jej instalacji nie powinna zdarzyć się sytuacja, że gra zawiesi się  podczas uruchamiania, powinny też zniknąć zakłócenia dźwięku. Nadto patch do Juiced: Szybcy i Gniewni zlikwiduje problem zacinania się gry na komputerach wyposażonych w więcej niż 2 GB RAM.
Jeśli więc posiadasz pełną wersję Juiced Szybcy i Gniewni,  pobierz patch, zainstaluj i ciesz się zabawą bez problemów. Oczywiście łatka ta jest do pobrania całkowicie za darmo, podobnie jak i kody do gry, które prezentujemy na innej stronie naszego portalu.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Juiced: Szybcy i Gniewni - patch v. 1.01. EU

dodał: ~ryzyk fizyk!!! , 22.11.2010

A jak gdzie tego patcha wypakować? Do gry pytam się żeby nie zepsuć gry :)

dodał: ~pkk , 20.10.2010

Super!

dodał: hugo112 , 04.06.2010

co to jest niemorzna ściągać