Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jagged Alliance 2: Wildfire - patch

Kategoria: Patche
Producent: I-Deal Games Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 marzec 2010, 15:48
Rozmiar: 1.43 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 893

Opis dodatku - Jagged Alliance 2: Wildfire - patch

Jagged Alliance 2: Wildfire to nowa edycja starej gry – usprawnieniom uległ nie tylko interfejs tej popularnej strategicznej turówki, ale też liczne elementy wirtualnej rzeczywistości, w której jak poprzednio kierujemy działanami grupy najemników (mamy za zadanie unieszkodliwić licznych członków kartelu narkotykowego). Ściągnij Jagged Alliance 2: Wildfire patch już teraz, by zaktualizować podstawową wersję gry. Jagged Alliance 2: Wildfire patch 1.12 wprowadza szereg poprawek, dzięki którym rozgrywka powinna stać się przyjemniejsza i bardziej płynna. ­

Podobne

 • Jagged Alliance 2: Wildfire - gameplay

  Jagged Alliance 2: Wildfire to nowa edycja starej gry – usprawnieniom uległ nie tylko interfejs tej popularnej strategicznej turówki, ale też liczne elementy wirtualnej rzeczywistości, w której jak poprzednio kierujemy działanami grupy najemników (mamy za zadanie unieszkodliwić licznych członków kartelu narkotykowego).

 • Jagged Alliance 3 - trailer

  Jagged Alliance 3 trailer prezentuje mającą się ukazać w 2011 r. kontynuację popularnej serii turowych strategii.

 • Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business - trailer

  Zobacz trailer prezentujący wydany po polsku Jagged Alliance 2.5, dodatek z 2000 r. do sequela rozpoczętej jeszcze w 1994 r. serii strategii turowych, w których dowodzisz grupą najemników tak, by skutecznie pokonać wszystkich przeciwników.

 • Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business - gameplay

  Zobacz film Jagged Alliance 2.5 gameplay, który pokazuje szczegóły rozgrywki w dodatku z 2000 r. do sequela rozpoczętej jeszcze w 1994 r. serii strategii turowych, w których dowodzisz grupą najemników tak, by skutecznie pokonać wszystkich przeciwników.

 • Marvel: Ultimate Alliance 2 - kody

  Kody Marvel: Ultimate Alliance 2 to przydatne triki na PS2, które pomogą Ci w zabawie. Przedstawione poniżej kody Marvel: Ultimate Alliance 2 pozwalają na odblokowanie ukrytych bonusów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Jagged Alliance 2: Wildfire - patch