Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Iron Man v1.1 Patch

Kategoria: Patche
Producent: SEGA
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10 sierpień 2009, 10:17
Rozmiar: 132.39 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1453

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Iron Man v1.1 Patch

Patch Iron Man jest niezbędną rzeczą do prawidłowego działania gry. Likwiduje on usterki programu, w tym między innymi błąd odczytu płyty w napędach SCSI DVD, brak działania niektórych klawiszy oraz liczbę wspieranych padów. Patch Iron Man zwiększa także framerate, dzięki czemu grafika staje się nieco lepsza.


Jak więc widzisz, łatka do gry jest niezbędna, aby w pełni cieszyć się tym programem. Pobierz ją więc za darmo z naszych stron. A jeśli masz problemy z samym gameplayem, znajdziesz na naszych stronach kody do Iron Man, dzięki którym zabawa stanie się dziecinnie prosta. Są one oczywiście – podobnie jak ten patch – dostępne całkowicie za darmo.

Podobne

 • Iron Man II - trailer

  Trailer Iron Man 2 to trwający ponad dwie minuty filmik zaprezentowany podczas targów, który jest pierwszym materiałem wideo z nadchodzącej gry akcji.

 • Kody do Iron Man

  Kody Iron Man uatrakcyjnią z pewnością rozgrywkę.

 • Patch do Hearts of Iron 2

  Pobierz patch do gry Hearts of Iron 2, który zwiera poprawki ulepszające jej działanie.

 • Mega Man 9 - trailer

  Obejrzyj trailer z Mega Man 9 i przekonaj się, że to nie rewelacyjna grafika, czy dźwięk są najważniejsze w grach. Jeśli chcesz zagrać w coś co ma „duszę” to download Mega Man 9 jest właśnie dla Ciebie. Mega Man 9 trailer prezentuje wszystko to co jest kwintesencją tej serii i dlatego warto go obejrzeć.

 • Hearts of Iron 3 - gameplay

  Gameplay Hearts of Iron 3 to trwający ponad 2 i pół minuty filmik, który przedstawia rozgrywkę w tej grze strategicznej. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, powinieneś go obejrzeć. Możesz ocenić, czy spodoba Ci się gameplay  Hearts of Iron III.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Iron Man v1.1 Patch