Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IL-2 Sturmovik - Patch 4.101

Kategoria: Patche
Producent: Maddox Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 styczeń 2011, 13:31
Rozmiar:
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 1692

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - IL-2 Sturmovik - Patch 4.101

Najnowszy patch IL-2 Sturmovik to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu, ponieważ wprowadza on aż kilkadziesiąt poprawek do zabawy. Lista jest bardzo długa, zaś najważniejsze zmiany to między innymi: wprowadzenia modyfikacji wariometru w Ta-183, poprawka indykator paliwa w Ił-10,  poprawione modele zniszczeń wielu modeli samolotów, a także ulepszone tekstury. Oprócz tego łatka dodaje cztery całkiem nowe mapy.  Jak więc widać, mamy tu do czynienia z naprawdę dużym pakietem poprawek, który zwiększa jeszcze satysfakcję dawaną z gameplayu. Oczywiście patch jest do pobrania całkowicie za darmo – wystarczy kliknąć link poniżej. 

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: IL-2 Sturmovik - Patch 4.101