Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hitman: Kontrakty - patch

Kategoria: Patche
Producent: IO Interactive
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 11:02
Rozmiar: 2.8MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 1932

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Hitman: Kontrakty - patch

Hitman: Contracts to gra akcji od IO Interactive, będąca trzecią częścią całej serii. Premiera tej gry miała miejsce w 2004 roku, a za jej wydanie odpowiedzialny był po raz kolejny Eidos. Gra została wydana na komputery osobiste, a także konsole PS2, oraz Xbox. Jest to najmroczniejsza część serii, w której Agent 47, będzie musiał zmierzyć się ze swoją straszną przeszłością, raz jeszcze wykonując niebezpieczne misje do których wolałby nie wracać.


Żeby móc zagrać w najbardziej aktualną wersję gry, warto pobrać Hitman Kontrakty patch, dostępny poniżej. Hitman Contracts patch v174 jest dostosowany do wersji angielskiej gry i nanosi on kilka zmian do rozgrywki, wpływających na komfort gry.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Hitman: Kontrakty - patch