Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heavy Rain - trailer

Kategoria: Patche
Producent: Quantic Dream
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05 styczeń 2010, 09:53
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Heavy Rain - trailer

­Trailer Heavy Rain to materiał filmowy trwający prawie pięć minut, który ukazuje nadchodzącą grę przygodową na Playstation 3. Szerszy jej opis znajduje się na innej stronie naszego portalu, zaś tu masz okazję zobaczyć „casting” wirtualnej postaci na główną bohaterkę oraz jej wirtualny występ w grze. Nadto ten trailer Heavy Rain da Ci pogląd również i na pozim animacji postaci oraz wspaniałej mimiki twarzy bohaterki. Niestety, gra ta wyjdzie jako exclusive na Playstation 3 i jeśli chcesz w nią zagrać, musisz mieć tą platformę. Nie jest póki co przewidziana edycja Heavy Rain na PC i Xbox 360.

Podobne

 • Heavy Duty - Trailer

  Trailer Heavy Duty ukazuje Ci gameplay nadchodzącej produkcji, która ma wszelkie zadatki na hit. Sterujemy tu robotami bojowymi, którymi atakujemy siły zgromadzone na jednej z planet przez żądnego władzy dyktatora.

 • On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two Trailer

  Oto oficjalny trailer gry fabularnej Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Heavy Rain - trailer