Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hearts of Iron III - patch v.1.2 ENG

Kategoria: Patche
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 11:14
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 591

Opis dodatku - Hearts of Iron III - patch v.1.2 ENG

­Hearts of Iron III to doskonała i bardzo rozbudowana strategia turowa, stworzona przez Paradox Interactive, która pozwala na przejęcie kontroli nad niemal każdym państwem, istniejącym na mapach świata w okresie drugiej wojny światowej, oraz rzecz jasna jego rozbudowę i ekspansję na nowe terytoria. Ściślej mówiąc, gra tematyką obejmuje lata 1936-1948 i zapewnia wiele godzin rozgrywki na najwyższym poziomie. Dostępny jest już patch do Hearts of Iron 3, który warto mieć, gdyż wprowadza on sporo zmian do tej gry. Hearts of Iron III patch poszerza liczbę opcji na mapie, znacząco poprawia AI rywali, przez co gra jest jeszcze trudniejsza, oraz pomaga zbalansować rozgrywkę. Tak więc nie pozostaje nic innego tylko go pobrać i zainstalować. ­

Podobne

 • Hearts of Iron 3 - gameplay

  Gameplay Hearts of Iron 3 to trwający ponad 2 i pół minuty filmik, który przedstawia rozgrywkę w tej grze strategicznej. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, powinieneś go obejrzeć. Możesz ocenić, czy spodoba Ci się gameplay  Hearts of Iron III.

 • Patch do Hearts of Iron III

  Patch do Hearts of Iron III

 • Patch do Hearts of Iron 2

  Pobierz patch do gry Hearts of Iron 2, który zwiera poprawki ulepszające jej działanie.

 • Hearts of Iron 3 - patch

  Patch Hearts of Iron 3 to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Poprawia ona liczne znacznie ten tytuł poprzez takie rzeczy jak ulepszenie SI, optymalizację jednostek i przyśpieszenie działania programu o ponad 30%.

 • Kody do Hearts of Iron 2

  Kody ułatwiające grę w Hearts of Iron 2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Hearts of Iron III - patch v.1.2 ENG