Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Hearts of Iron 2

Kategoria: Patche
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 27 lipiec 2009, 10:49
Rozmiar: 29,8 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2391

Opis dodatku - Patch do Hearts of Iron 2

­

Hearts of Iron II to druga część bardzo popularnej zwłaszcza w Polsce strategii opartej o serię Europa Universalis. Tym razem gracz przenosi się w czasy II wojny światowej by stanąć na czele jednego z istniejących w tamtych czasach państwa. Premiera gry miała miejsce w 2005 roku i po sporym sukcesie tego tytułu planowane jest wydanie kolejnej części jeszcze w tym roku.

Przed grą warto pobrać najnowszy patch do Hearts of Iron 2, który aktualizuje grę i wprowadza wiele zmian. Przede wszystkim poprawie uległa rozgrywka wieloosobowa, a także sztuczna inteligencja komputerowych przeciwników. Łatka aktualizuje także sporo informacji w grze i naprawia kilka błędów wykrytych po premierze. Pobierz więc patch do Hearts of Iron II i zagraj w najbardziej aktualną wersję gry. A jeśli jeszcze nie słyszałeś o tej grze, zajrzyj Tutaj

Podobne

 • Hearts of Iron 3 - gameplay

  Gameplay Hearts of Iron 3 to trwający ponad 2 i pół minuty filmik, który przedstawia rozgrywkę w tej grze strategicznej. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, powinieneś go obejrzeć. Możesz ocenić, czy spodoba Ci się gameplay  Hearts of Iron III.

 • Hearts of Iron 3 - patch

  Patch Hearts of Iron 3 to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Poprawia ona liczne znacznie ten tytuł poprzez takie rzeczy jak ulepszenie SI, optymalizację jednostek i przyśpieszenie działania programu o ponad 30%.

 • Kody do Hearts of Iron 2

  Kody ułatwiające grę w Hearts of Iron 2.

 • Patch do Hearts of Iron III

  Patch do Hearts of Iron III

 • Hearts of Iron III - patch v.1.2 ENG

  patch v.1.2 ENG do Hearts of Iron III


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Hearts of Iron 2