Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo: Combat Evolved - patch

Kategoria: Patche
Producent: Bungie Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 01:10
Rozmiar: 4.57MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 454

Opis dodatku - Halo: Combat Evolved - patch

­Patch do Halo: Combat Evolved to łatka, która przeznaczona jest dla psoiadaczy pełnej wersji tego tytułu. Patch Halo: Combat Evolved likwiduje problemy związane z grą w trybie singlowym oraz przede wszystkim multiplayer. Wśród naprawianych przez tą łątkę problemów są między innymi przerywane połączenia z serwerami gry. Dodatkowo możesz także zainstalować automatyczny program do uaktualniania Halo: Combat Evolved, dzięki któremu wszystkie nowe patch będą pobierane i instalowane automatycznie przy każdym uruchomieniu gry.Mamy na naszych stronach także inne dodatki do Halo: Combat Evolved, jak na przykład gameplay. Obojętnie wiec czy masz pełną wersję gry czy nie, warto abyś zapoznał się z nimi.­

Podobne

 • Halo: Combat Evolved - gameplay

  Gameplay do Halo: Combat Evolved

 • Halo 2 - patch

  Patch do Halo 2 optymalizuję gre pod Vistę.

 • Combat Mission: Beyond Overlord patch v.1.12

  Patch do Combat Mission: Beyond Overlord jest rzeczą niezbędną dla wszystkich, którzy posiadają pełną wersję gry. Dlaczego? Przyczyn jest tak wiele, jak długa jest lista poprawek i usprawnień wnoszonych do gry przez patch Combat Mission: Beyond Overlord.

 • Halo Wars - gameplay

  Gameplay Halo Wars to specjalny materiał wideo, który wprowadzi Cię w świat tej strategicznej gry osadzonej w futurystycznych klimatach. Twoim przewodnikiem w filmiku będzie jeden z twórców Halo Wars i dzięki niemu poznasz wszystko to, co o grze wiedzieć p­owinieneś.

 • Halo 2 Gameplay

  Dwuczęściowy gameplay gry Halo 2 pokazuje Ci wszystkie aspekty rozgrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Halo: Combat Evolved - patch