Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo 2 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Bungie Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 listopad 2009, 08:34
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1677

Opis dodatku - Halo 2 - patch

Patch do Halo 2 to łatka przeznaczona dla posiadaczy najnowszych systemów operacyjnych z rodziny Windows – Vista oraz 7. Możesz pobrać go za darmo z naszych stron, a po instalacji możesz zacząć grać bezproblemowo na wymienionych systemach operacyjnych. Patch Halo 2 zoptymalizuje działanie programu, dzięki czemu nie powinno być już żadnych problemów z jego poprawnym funkcjonowaniem.

Dzięki łatce Halo 2 gra stanie się jeszcze bardziej przyjemna, zaś Ty z większą ochotą będziesz tępił obcych najeźdźców. A na naszych stronach znajdziesz informacje i dodatki do innych odsłon Halo. Sprawdź je koniecznie – wszystko są za darmo do pobrania.


Podobne

 • Halo Wars - gameplay

  Gameplay Halo Wars to specjalny materiał wideo, który wprowadzi Cię w świat tej strategicznej gry osadzonej w futurystycznych klimatach. Twoim przewodnikiem w filmiku będzie jeden z twórców Halo Wars i dzięki niemu poznasz wszystko to, co o grze wiedzieć p­owinieneś.

 • Halo 2 Gameplay

  Dwuczęściowy gameplay gry Halo 2 pokazuje Ci wszystkie aspekty rozgrywki.

 • Halo 3 ODST Trailer

  Trailer Halo 3 ODST to filmik reklamujący tą pierwszoosobową grę akcji, gdzie mamy okazję ponownie zmierzyć się z rasą Covenant.

 • Halo 3 ODST Gameplay

  Gameplay gry Halo 3 ODST to filmik stworzony dla pokazania Ci tej gry w praktyce.

 • Halo: Combat Evolved - patch

  Patch do Halo: Combat Evolved


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Halo 2 - patch