Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Greed - patch

Kategoria: Patche
Producent: Clockstone Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 luty 2010, 13:05
Rozmiar: 2. 79 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 53

Opis dodatku - Greed - patch

Patch do gry Greed Black Border to oficjlna łatka do gry, którą powinien ściągnąć każdy jej posiadacz. Ta poprawka wprowadza do zabawy nowe elementy, między innymi: przycisk do zmiany postaci z trybu single na Multi, likwiduje problemy z pamięcią, a także wprowadza szereg poprawek do zabawy wieloosobowej. Jak więc widzisz, patch do Greed Black Border jest rzeczą niezbędną, aby w pełni cieszyć się tą zabawą. Pobierz go teraz z naszych stron! Oczywiście download tej łatki do gry jest całkowicie darmowy i nie zapłacisz za niego ani grosza.

Podobne

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.

 • BlackSite: Area 51 - patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Greed - patch