Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grand Theft Auto: Vice City Patch v1.1

Kategoria: Patche
Producent: Rockstar Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13 lipiec 2009, 13:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 19799

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Grand Theft Auto: Vice City Patch v1.1

­Patch do GTA Vice City jest rzeczą niezbędną dla wszystkich posiadaczy pełnej wersji tego tytułu. Jego download jest całkowicie darmowy. Poprawia on działanie gry, likwidując pojawiające się problemy z grafiką, a ponadto optymalizuje działanie GTA Vice City. Zmiany będą widoczne zaraz po instalacji i uruchomieniu programu.
­

Jeśli jeszcze nie posiadasz GTA Vice City, a zastanawiasz się nad jego nabyciem, być może pomoże Ci opis tej gry, który znajdziesz na naszych stronach. A jeśli masz już pełną wersje i patch, rzuć również okiem na kody GTA Vice City. Prezentujemy je na jeszcze innej stronie. Te dwie rzeczy – patch i kody – znacznie zwiększą przyjemność płynącą z gry.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Grand Theft Auto: Vice City Patch v1.1

dodał: ~Iluks , 04.06.2013

Mam pełną wersien GTA VC i GTA III .\nI wszystkie pszeszłem.

dodał: ~Trojan , 22.06.2011

No ja też mam gta sa i jest zajefajne.

dodał: bartmax , 08.08.2010

extra, na ktoś gta sa?? bo ja mam

dodał: jacia24 , 09.07.2010

extra