Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gothic - patch

Kategoria: Patche
Producent: Piranha bytes
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22 styczeń 2010, 12:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 8277

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Gothic - patch

Patch Gothic 1 to łatka poprawiająca działanie gry oraz likwidująca kilka jej niedopracowań. Możesz pobrać ten patch Gothic 1 za darmo z naszych stron, co tez polecamy zrobić. Najlepiej zainstalować łatkę zaraz po instalacji gry, jeśli jednak grasz już w Gothic, nie wpłynie to w żaden sposób negatywnie na aktualnie prowadzoną rozgrywkę.  Wystarczy zainstalować patch i zaraz po uruchomieniu gry zobaczysz, że program działa nieco szybciej i płynniej. 

Mamy na naszych stronach również użyteczne kody do tej świetnej gry rpg oraz jej szerszy opis. Każdy z tych materiałów znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Na osobnej mamy także gameplay z gry.

Podobne

 • ArcaniA: Gothic 4 Hotfix - patch

  ArcaniA: Gothic 4 Hotfix to łatka do tej świetnej gry rpg, będącej następcą kultowego Gothic. Jest ona absolutnie niezbędna dla każdego gracza. Dlaczego?

 • Gothic 3 Trailer

  Trailer Gothic 3 (Gothic III) to trzecia część popularnej gry cRPG.

 • Gothic - kody

  Kody do Gothic 1 to świetna pomoc dla każdego gracza. Te tirki pozwolą ukończyć bez problemu grę, jednak nim wprowadzisz kody Gothic 1, zastanów się, czy nie popsujesz sobie tą czynnością zabawy. Aby użyć Gothic 1 code musisz edytować ważny dla gry plik - wykonaj przedtem jego kopię zapasową!

 • Gothic 3: Forsaken Gods Patch 1.0.7 ENG

  Patch do angielskiego wydania Gothic 3 - Zmierzch Bogów aktualizujący grę z dowolnej wersji do wersji 1.0.7.

 • Gothic 3 - patch - 1.73

  Wydany przez twórców Gothic 3 patch 1.73 wprowadza istotne poprawki do pierwotnej wersji gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gothic - patch

dodał: ~? , 23.02.2010

jak mam to pobrać ?

dodał: ~? , 23.02.2010

jak mam to pobrać ?