Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gears of War patch (Title Update 3PL)

Kategoria: Patche
Producent: Epic Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 09 wrzesień 2009, 11:32
Rozmiar: 6.25MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1660

Opis dodatku - Gears of War patch (Title Update 3PL)

Patch do Gears of War jest niezbędny dla wszystkich, którzy preferują zabawę w trybie multiplayer. Łatka ta przeznaczona jest specjalnie dla polskiej edycji i likwiduje problem z wygasłym certyfikatem, który uniemożliwia uruchomienie programu. Jeśli posiadasz więc pełną wersję tej niesamowitej gry, pobierz patch do Gears of War i ciesz się bezproblemową zabawą.
Oczywiście łatka do gry, jak również i kody do niej są do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo. Nie zwlekaj więc, tylko pobierz je już teraz i ciesz się w pełni tym świetnym tytułem, który wielu uznaje za najlepszą grę akcji, jaka ukazała się w minionych latach.

Podobne

 • Gears of War 3 - trailer

  Gears of War 3 to wyczekiwana przez graczy konsolowych produkcja, która jest kontynuacją popularnego cyklu strzelanek. Choć wątpliwe jest wyście jej wersji demo, to można zapoznać się z tym tytułem oglądając trailer God of War 3.

 • Gears of War kody

  Kody do Gears of War

 • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona Update 1.4

  Jest to update do gry Wiedźmin aktualizujący go do wersji rozszerzonej. Gra została wzbogacona o szereg poprawek, zarówno technicznych jak i graficznych.

 • The Sims 2 Update

  Patch aktualizujący grę The Sims 2 do najnowszej wersji.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gears of War patch (Title Update 3PL)