Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freedom Force - patch

Kategoria: Patche
Producent: Irrational Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 październik 2009, 20:34
Rozmiar: 7.32MB
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista
Liczba pobrań: 841

Opis dodatku - Freedom Force - patch

Freedom Force to taktyczna gra z elementami cRPG, którą stworzyło studio Irrational Games, a która została wydana na komputery osobiste w 2002 roku. W grze wcielamy się w grupę komiksowych super bohaterów, którzy wspólnymi siłami postanawiają stawić opór najeźdźcom, na czele z Doktorem Dominiom, który chce zniszczyć Ziemię. Przed grą warto pobrać i zainstalować najnowszy Freedom Force patch, którego download jest dostępny poniżej. Freedom Force patch eliminuje zwłaszcza uciążliwy błąd, który nie pozwalał na uruchomienie gry pod Windows XP z SP2.

Podobne

 • Freedom Force - kody

  Freedom Force to taktyczna gra z elementami cRPG, którą stworzyło studio Irrational Games, a która została wydana na komputery osobiste w 2002 roku.

 • Freedom Force vs the 3rd Reich - kody

  Kody do Freedom Force vs the 3rd Reich

 • Commandos: Strike Force - Patch (With X-FI) 1.2

  Patch do gry Commandos: Strike Force, czyli kolejnej odsłony świetnej serii gier, w której przenosimy się w realia II Wojny Światowej i wcielamy sie w postać specjalisty od trudnych zdań.

 • Combat Mission: Shock Force - patch

  Patch do Combat Mission: Shock Force to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza tej interesujacej gry strategicznej. Najnowsza łatka ma numer 1.08 i zawiera w sobie wszystkie poprzednie poprawki.

 • Commandos: Strike Force - kody

  Kody do gry Commandos: Strike Force, które pomogą Ci ukończyć szybciej grę. Jako, że gra Commandos: Strike Force nie jest grą z kategorii tych łatwych, więc wszelka pomoc się liczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Freedom Force - patch