Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Football Manager 2009 Patch 9.3.0

Kategoria: Patche
Producent: Sports Interactive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23 marzec 2009, 23:46
Rozmiar: 108,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1639

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Football Manager 2009 Patch 9.3.0

Pobierz najnowszy patch do gry Football Manager 2009!

Patch ten przeznaczony do polskiej wersji tego tytułu. eliminuje on nieliczne błędy, czyniąc rozgrywkę jeszcze bardziej płynną i przyjemniejszą. Pobierz darmowy patch do gry, a zobaczysz, że poprawia on min. system losowania drużyn w Pucharze Polski, nadto pojawiło się w końcu zawieszenie zawodnika po otrzymaniu przez niego czerwonej kartki w meczu.

Dalsze usprawnienia zabawy, jakie daje patch 9.3 to także zmiany w interfejsie użytkownika - łatwiej odnaleźć wyniki szukanego meczu, możliwość zmiany jednostek miar z mili na kilometry i odwrotnie, usuwanie niepotrzebnych list meczowych oraz barwne zaznaczenie atrybutów graczy.

Zmiany obejmują także finansowa stronę gry Football Manager 2009. Patch 9.3 poprawia min. ceny biletów w Turcji i Brazylii, oraz usprawnia podpisywanie nowych kontraktów z reklamodawcami. Do tego dochodzą zmiany w umowach z młodymi zawodnikami, co czyni Football Manager 2009 bardziej realistycznym.

Nowości dotyczą również mediów, konferencji prasowych i nagród w kilku krajach (Brazylia, Bułgaria, Dani, Hiszpania). Jako że w Football Manager 2009 mamy możliwość prowadzenia zespołów narodowych, także i tutaj patch 9.3 przynosi kilka usprawnień - między innymi lepiej opracowane statystyki, wprowadzenie właściwego roku rozgrywek EURO 21, aktualizuje międzynarodową tabelę zespołów i wiele, wiele innych.

Pobierz najnowszy patch do gry Football Manager 2009 - przyda Ci się również, jeżeli posiadasz starszą kartę graficzną. Dzięki temu patchowi poprawi się płynność zabawy i znikną bugi związane z oprawą wizualną programu, szczególnie te występujące przy trójwymiarowych ekranach.

Patch 9.3 zawiera dwie poprzednie łatki, nie musisz więc ich ściągać, aby w pełni cieszyć się z ulepszeń najlepszej gry managerskiej świata. Pobierz darmowy patch i spróbuj swych sił w świecie futbolu. Świat czeka, by poznać Twe imię!


Podobne

 • Football Manager 2009 Patch 9.3.1

  Patch 9.3.1 jest ostatnim oficjalnym patchem do gry Football Manager 2009. Nie wprowadza on do rozgrywki radykalnych zmian. To uaktualnienie rozwiązuje problemy powodowane przez mechanizm antypiracki zastosowany w grze.

 • Football Manager 2009 Patch 9.1.0 PL

  Patch do polskiej wersji gry Football Manager 2009. Plik przeznaczony jest do aktualizacji gry z wersji 9.0.0 do 9.1.0.

 • Football Manager 2009 Patch 9.2.0 PL

  Patch 9.2 do gry Football Manager 2009.

 • Football Manager 2009 Fast Patch

  Patch przyśpieszający rozgrywkę do Football Managera 2009. Pozwala na "przyspieszenie" gry, zmniejszenie czasu oczekiwania na przetwarzanie danych i komentarzy tekstowych.

 • Football Manager 2010 - VIDEORECENZJA

  Videorecenzja Football Manager 2010, najbardziej znanego symulatora menadżerskiego w historii. Zarządzaj działaniami drużyny, kupuj, trenuj, ustalaj taktyke, a wszystko po to aby zdobyć najwyższe trofea. Oto Twoje zadania w Football Manager 2010.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Football Manager 2009 Patch 9.3.0