Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Football Manager 2008 Patch 8.0.1

Kategoria: Patche
Producent: Sports Interactive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01 czerwiec 2011, 09:46
Rozmiar: 104,1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 874

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Football Manager 2008 Patch 8.0.1

Football Manager 2008 Patch 8.0.1 to patch do gry kultowej serii Football Manager, produkowanej przez firmę Sports Interactive, w której wcielamy się w postać menedżerów piłkarskich, dążących do osiągnięcia jak najlepszych wyników prowadzonymi przez siebie drużynami.

Łatka ta podobnie jak inne patche powstała w wyniku sugestii testerów oraz graczy tej aplikacji komputerowej. Dzięki instalacji tej łatki pokaźna niestety ilość błędów, jakich nie zdołali uniknąć twórcy gry, zostanie nieco ograniczona. Przykłady udogodnień i naprawionych błędów w tej łatce:

- Piłkarze nie będą się już darzyć niechęcią bez powodu

- Poprawiono błąd mogący powodować zawieszenie się gry w momencie akceptacji przez gracza oferty pracy z innej drużyny

- Naprawiono problem z fińską pogodą, teraz już nie zawsze pada

Wprowadzono również oczywiście wiele innych udogodnień, których pełna lista liczy sobie kilkaset pozycji.

Podobne

 • Football Manager 2008 Patch 8.0.2

  Patch do Football Manager 2008 to łatka, która potrzebna jest każdemu posiadaczowi tej gry. Dlaczego? Cóż, lista poprawek, jakie wnosi, samą swa długością zwraca uwagę.

 • World Basketball Manager 2008 - patch v.1.8.4

  Patch do World Basketball Manager 2008 jest rzeczą niezbędną dla każdego posiadacza tego tytułu. Dlaczego? Przede wszystkim optymalizuje ona grę, przez co zabawa jest płynniejsza, zaś SI pracuje lepiej. Po drugie – patch World Basketball Manager 2008 aktualizuje składy drużyn i tabele ligowe, oraz dodaje łącznie do klubów ponad sześćdziesięciu młodych zawodników.

 • Football Manager 2010 - VIDEORECENZJA

  Videorecenzja Football Manager 2010, najbardziej znanego symulatora menadżerskiego w historii. Zarządzaj działaniami drużyny, kupuj, trenuj, ustalaj taktyke, a wszystko po to aby zdobyć najwyższe trofea. Oto Twoje zadania w Football Manager 2010.

 • Football Manager 2006 Patch 6.0.1 Build 70473

  Łatka ta uaktualnia główny plik wykonywalny gry Football Manager 2006.

 • Football Manager 2005 Patch 5.0.3 Data

  Patch 5.0.3 do gry Football Manager 2005 to kolejna łatka do jednej z najlepszych managerów piłki nożnej, jakie zostały wyprodukowane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Football Manager 2008 Patch 8.0.1