Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 10 (v.2.0.0.4) - patch

Kategoria: Patche
Producent: Bright Future
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 grudzień 2009, 09:15
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2062

Opis dodatku - FIFA Manager 10 (v.2.0.0.4) - patch

Najnowszy patch do FIFA Manager 10 nosi numer v.2.0.0.4. Jest to łatka niezbędna dla każdego wirtualnego manahera, bowiem wnosi ona do gry dziesiątki zmian i ulepszeń. Nie sposób wyliczyć wszystkich nowości wprowadzanych przez patch do FIFA Manager 10, więc skupimy się na najważniejszych. Są to: zaktualizowanie bazy danych graczy, nowe portreciki graczy, ulepszenie wizualizacji meczu w 3D, zmiany layoutu graficznego i wiele, wiele innych. Jak więc widać, patch ten po prostu musi znaleźć się na komputerze każdego posiadacza tej gry. Ściągnij go za darmo z naszych stron, zainstaluj i ciesz się jeszcze lepszą zabawą!

Podobne

 • FIFA Manager 10 - patch

  FIFA Manager 10 to jak sama nazwa wskazuje kolejna część firmowego menadżera piłkarskiego ze stajni EA Games, który oferuje graczom w pełni licencjonowane rozgrywki, oraz około 1500 różnych drużyn do wyboru.

 • Trailer do FIFA Manager 10

  Trailer FIFA Manager 10, który przygotowuje graczy na wydanie gry.

 • FIFA Manager 10 - GAMEPLAY

  Gameplay gry FIFA Manager 10, czyli najnowszej odsłony serii menadżerów piłkarskich, ktora opiera się na disignie gry seri gier FIFA. Zostań menadżerem klubu futbolowego i poprowadź go do największych piłkarskich tytułów.

 • FIFA Manager 10 - VIDEORECENZJA

  Zostań menadżerem piłkarskim w grze FIFA Manager 10. Obejrzyj videorecenzję gry, w której wcielasz się w trenera i zarządcę klubu piłkarskiego. Transfery, taktyka, wielkie pieniądze i wielka piłka gwarantowana.

 • FIFA 2010 - gameplay

  Najnowszy gameplay do gry FIFA 10. Zobacz co czeka Cię po zainstalowaniu FIFa 10. Nasi redaktorzy gr­ali, ocenili, i pokazali plusy i minusy gry. Gameplay FIFA 10 tylko na naszym portalu.­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: FIFA Manager 10 (v.2.0.0.4) - patch

dodał: lukis , 24.12.2009

Super ale teraz bym potrzebował innego cracka bo na moim nie chce ruszyć???