Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 10 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Bright Future
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 listopad 2009, 09:44
Rozmiar: 56.16MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2139

Opis dodatku - FIFA Manager 10 - patch

­­­FIFA Manager 10 to jak sama nazwa wskazuje kolejna część firmowego menadżera piłkarskiego ze stajni EA Games, który oferuje graczom w pełni licencjonowane rozgrywki, oraz około 1500 różnych drużyn do wyboru. Gra przede wszystkim jest dużo ładniejsza pod względem graficznym od poprzedniczki, dzięki wykorzystaniu silnika użytego przy produkcji FIFA 10. Ponieważ jednak tytuł ten nie ustrzegł się błędów to warto pobrać najnowszy patch do FIFA Manager 10, który za free znajdziecie na naszej stronie. FIFA Manager 10 patch nanosi sporo poprawek i jest skierowany dla użytkowników nie korzystających z usług Steam’a.­­
­

Podobne

 • FIFA Manager 10 (v.2.0.0.4) - patch

  Patch do FIFA MANGER 10 to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu.

 • Trailer do FIFA Manager 10

  Trailer FIFA Manager 10, który przygotowuje graczy na wydanie gry.

 • FIFA Manager 10 - GAMEPLAY

  Gameplay gry FIFA Manager 10, czyli najnowszej odsłony serii menadżerów piłkarskich, ktora opiera się na disignie gry seri gier FIFA. Zostań menadżerem klubu futbolowego i poprowadź go do największych piłkarskich tytułów.

 • FIFA Manager 10 - VIDEORECENZJA

  Zostań menadżerem piłkarskim w grze FIFA Manager 10. Obejrzyj videorecenzję gry, w której wcielasz się w trenera i zarządcę klubu piłkarskiego. Transfery, taktyka, wielkie pieniądze i wielka piłka gwarantowana.

 • FIFA 2010 - gameplay

  Najnowszy gameplay do gry FIFA 10. Zobacz co czeka Cię po zainstalowaniu FIFa 10. Nasi redaktorzy gr­ali, ocenili, i pokazali plusy i minusy gry. Gameplay FIFA 10 tylko na naszym portalu.­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: FIFA Manager 10 - patch