Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 07 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Sports Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 wrzesień 2009, 14:02
Rozmiar: 34.71 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1351

Opis dodatku - FIFA Manager 07 - patch

Patch do FIFA Manager 07 polecany jest do ściągnięcia każdemu miłośnikowi i posiadaczowi tej gry. Dlaczego? Ponieważ patch do FIFA Manager 07 likwiduje kilkanaście zauważonych podczas gry błędów – likwiduje występujące czasem zawieszanie się gry podczas jej zapisywania, likwiduje zawieszanie się gry podczas wyświetlania raportu skautów, poprawia wyświetlanie tekstu (nigdy już nie zobaczysz nieskończonych sekwencji), zmniejsza wpływ żółtych kartek na ranking, lepiej ocenia obrońców, wprowadza brak zmian w ocenie gracza po jego zejściu z boiska, dokonuje korekty minut spędzonych przez gracza na boisku po otrzymaniu czerwonej kartki i inne.
Oczywiście ta łatka do FIFA Manager 07 jest do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo. Jeśli masz więc tą grę, ie czekaj – pobierz ją teraz i ciesz się bardziej realistyczną rozgrywką. 

Podobne

 • FIFA Manager 07 trainer

  FIFA Manager 07 +2 trainer spakowany zajmuje tylko 16,5KB, za to może nam znacznie ułatwić rozgrywkę. Po uruchomieniu go, możemy w grze zdobyć dodatkowe fundusze przez naciśnięcie F1 (Manager Money) lub F2 (Team Money).

 • FIFA Manager Patch 12

  FIFA Manager 12 patch to łatka, która usprawnia grę oraz dodaje do niej aktualne dane.

 • FIFA Manager 09 Patch 3

  Najnowszy patch do FIFA Manager 09 zawiera cały szereg zmian i aktualizacji gry. Jest on niezbędny, by w pełni cieszyć się tym tytułem.

 • FIFA Manager 06 - patch v.1.2

  Oficjalny patch do FIFA Manager 06 jest niezbędny każdemu posiadaczowi pełnej wersji tej gry, bowiem wnosi do niej liczne poprawki oraz usuwa bugi.

 • FIFA Manager 08 - patch

  Patch do FIFA Manager 08 jest zalecany dla wszystkich użytkowników tej gry. Wprowadza on masę usprawnień do gry, przez co zabawa staje się jeszcze bardziej emocjonująca.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: FIFA Manager 07 - patch