Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 06 - patch v.1.2

Kategoria: Patche
Producent: Sports Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 wrzesień 2009, 13:54
Rozmiar: 9.82 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1078

Opis dodatku - FIFA Manager 06 - patch v.1.2

Oficjalny patch do FIFA Manager 06 jest niezbędny każdemu posiadaczowi pełnej wersji tej gry, bowiem wnosi do niej liczne poprawki oraz usuwa bugi. Niestety, wydawca nie udostępnił pełnej listy wprowadzanych zmian, więc przekonasz się o nich dopiero w praktyce. A ponieważ patch FIFA Manager 06 jest całkowicie za darmo do pobrania, nie zwlekaj, tylko pobierz go teraz, zainstaluj i ciesz się grą bez żadnych problemów. Nie kosztuje Cię to ani grosza.
Na naszych stronach mamy także demo o raz patch kolejnej odsłony gry - FIFA Manager 07. Materiały te są również dostępne za darmo. Zapraszamy do pobierania. To prawdziwa gratka dla miłośników gier managerskich. 

Podobne

 • FIFA Manager 07 - patch

  Patch do FIFA Manager 07 polecany jest do ściągnięcia każdemu miłośnikowi i posiadaczowi tej gry. Dlaczego? Ponieważ patch do FIFA Manager 07 likwiduje kilkanaście zauważonych podczas gry błędów.

 • FIFA Manager Patch 12

  FIFA Manager 12 patch to łatka, która usprawnia grę oraz dodaje do niej aktualne dane.

 • FIFA Manager 09 Patch 3

  Najnowszy patch do FIFA Manager 09 zawiera cały szereg zmian i aktualizacji gry. Jest on niezbędny, by w pełni cieszyć się tym tytułem.

 • NHL 06 - patch

  Prezentowany tu patch do NHL 06 jest już w sumie trzecią poprawką do gry wydaną przez producenta. Oczywiście każdy patch NHL 06 jest do pobrania za darmo i niezbędny do optymalnego funkcjonowania gry.

 • FIFA Manager 08 - patch

  Patch do FIFA Manager 08 jest zalecany dla wszystkich użytkowników tej gry. Wprowadza on masę usprawnień do gry, przez co zabawa staje się jeszcze bardziej emocjonująca.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: FIFA Manager 06 - patch v.1.2