Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MPPL 10

Kategoria: Patche
Producent: Centrum Fify
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 kwiecień 2010, 09:43
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 16

Opis dodatku - MPPL 10

MPPL10 to polski dodatek do FIFA 10. Jest on do pobrania dla każdego miłośnika tej gry.  A co nowego wnosi on do gry? Ten darmowy dodatek MPPL 10 uaktualnia zespoły ekstraklasy, wprowadza prawdziwy system rozgrywek, stadiony zespołów ekstraklasy i nowe piłki. Dodatkowo wchodzi tu I Liga, w trybie kariery możemy wybrać realnych trenerów, zaś działając jako menadżerowie, możemy zawierać kontrakty z nowymi sponsorami.

Download MPPL 10  to także nowe reprezentacje narodowe. Łatka dodaje Bośnię i Hercegowinę, Nigerię, Serbię, Słowację, Walię oraz Wybrzeże Kości Słoniowej. W rozgrywkach europejskich dochodzi dziesięć klubów, między innymi Steaua Bukareszt i Dynamo Kijów. A może masz ochotę spotkać się z rywalem na Santiago Bernabeu? Nic prostszego. Po prostu pobierz MPPL 10.

Dodatkowo dostępne za darmo MMPL 10 aktualizuje zimowe transfery w Europie i na świecie, a nadto  dodaje przełącznik, pozwalający wybrać grę na EASO oraz MMPL 2010.  Nie jest Ci potrzebne żadne spolszczenie FIFA 10, ponieważ patch jest wykonany w języku polskim.

MPPL 10 to skrót od Mega Patch PL. Jeśli chcesz więc mieć najnowsze ustawienia w grze i wszystkie wymienione dodatki, pobierz Mega Patch pl 10. Ten dodatek do FIFA 10 z pewnością uatrakcyjni zabawę i sprawi, że będziesz mógł w końcu wygrać Ekstraklasę. MPPL 10 nie jest za free obecnie musisz uiścić  opłatę za jego pobranie w formie sms.

Obojętnie więc czy jesteś zagorzałym fanem gry, czy też używasz jej od czasu do czasu, download Maga Patch pl 10 z pewnością Ci się przyda. Ten świetny dodatek do FIFA 10 jest do pobrania z naszych stron.Podobne

 • FIFA 2010 - gameplay

  Najnowszy gameplay do gry FIFA 10. Zobacz co czeka Cię po zainstalowaniu FIFa 10. Nasi redaktorzy gr­ali, ocenili, i pokazali plusy i minusy gry. Gameplay FIFA 10 tylko na naszym portalu.­

 • Mega Man 10 - kody

  W Mega man 10 kody to raczej odblokowanie kolejnych levelów, dających nam bonusy. W Mega man 10 kody tego rodzaju oznaczałyby np. odblokowanie kolejnych poziomów trudności po przejściu podstawowego, ale również odkrywanie nowych ataków po wygranych walkach z bossami.

 • Diablo II Patch 1.10 ENG

  Patch przeznaczony jest do anglojęzycznej wersji gry i aktualizuje ją do wersji 1.10.

 • FIFA Manager 10 (v.2.0.0.4) - patch

  Patch do FIFA MANGER 10 to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu.

 • FIFA 10 - Videorecenzja

  Jesli nie grales jeszcze w FIFA 10 to obejrzyj naszą videorecenzję


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: MPPL 10

dodał: rocketman001 , 16.06.2010

jak to pobrać ? ? ?

dodał: ~luki :D , 03.06.2010

jak je pobrać :?\n