Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mega Patch PL 09

Kategoria: Patche
Producent: Strikeout Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24 marzec 2009, 20:09
Rozmiar: 117MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 27489

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Mega Patch PL 09

Pobierz darmowy MEGA PATCH PL 09 i czerp radość z bogatszej gry w FIFA 09!

Mega Patch PL 09 to darmowy dodatek przeznaczony do znanej każdemu miłośnikowi sportu gry FIFA 09.  Został stworzny przez zagorzałych fanów tej gry i wnosi do niej szereg różnorakich zmian, zarówno w Polskich, jak tez i Europejskich rozgrywkach. Szczególny nacisk położony został na uaktualnienie składów i zespołów krajowej ligii i pucharów.

Zmiany, jakie wprowadza darmowy dodatek Mega Patch PL 09 w rozgrywkach krajowych to: uaktualnienie składów polskiej Ekstraklasy, dodanie I Ligi Polskiej, aktualizacja składów drużyn zgodnie ze stanem na wiosnę 2009 roku, dodany Puchar Ekstraklasy z oryginalnymi grupami, a także Puchar Polski obejmujący Ekstraklasę i I Ligę, prawdziwy system rozgrywek - baraże, spadki, awanse. Do tego dochodzą równiez nowe komentarze - zarówno dla piłkarzy, jak i stadionów.

Zmianie dzięki MEGA PATCH PL 09 ulega również design - otrzymujemy koszulki domowe, wyjazdowe i bramkarskie,  a także alternatywne ubiory dla kilku drużyn, nowe piłki, flagi, loga i banery. Pojawia się też popup Canal+, prawdziwi trenerzy w trybie managera oraz nowi sponsorzy.

Uaktualniono składy reprezentacji Polski i Holandii, ponadto dodano reprezentacje trzech krajów: Serbii, Walii i Wybrzeża Kości Słoniowej. Wraz z nimi doszły także do zabawy nowe flagi, banery i loga - zobaczysz je w rozgrywkach.

Darmowy dodatek do gry FIFA 09 Mega Patch PL 09 obejmuje równiez zmiany na poziomie klubów. Dodano siedem zespołów uczestniczących w europejskich rozgrywkach (min. CSKA Moskwa, Dynamo Kijów, Szachtar Donieck) wraz z ich logami, flagami i strojami piłkarzy. Możecie teraz podziwiać również stadion Santiago Bernabeu.

Pobierz Darmowy dodatek do gry FIFA 09 - Mega Patch PL 09. Posiada on łatwy instalator, MPPL Switcher - możesz dzięki niemu wybrać pomiędzy grą na EASO i MPPL 09. Dzięki wszystkim dodanym nowościom zabawa nabiera nowego wymiaru.

MEGA PATCH PL 09 powstał dzięki polskiemu CENTRUM FIFY. To prawdziwi znawcy tematu, więc pobierz patch smiało i ciesz się bogatszą grą FIFA 09 ! 

Podobne

 • Mega Man 9 - gameplay

  Zobacz gameplay z Mega Man 9 i przekonaj się, że gra nie musi mieć wcale ultra pięknej grafy by zostać hitem. Liczy się klimat, którego MM9 nie można odmówić, a który po części możecie zobaczyć oglądając właśnie Mega Man 9 gameplay za darmo na pobierz.pl

 • Mega Man 9 - trailer

  Obejrzyj trailer z Mega Man 9 i przekonaj się, że to nie rewelacyjna grafika, czy dźwięk są najważniejsze w grach. Jeśli chcesz zagrać w coś co ma „duszę” to download Mega Man 9 jest właśnie dla Ciebie. Mega Man 9 trailer prezentuje wszystko to co jest kwintesencją tej serii i dlatego warto go obejrzeć.

 • Mega Man 10 - kody

  W Mega man 10 kody to raczej odblokowanie kolejnych levelów, dających nam bonusy. W Mega man 10 kody tego rodzaju oznaczałyby np. odblokowanie kolejnych poziomów trudności po przejściu podstawowego, ale również odkrywanie nowych ataków po wygranych walkach z bossami.

 • FIFA 09 Patch 2

  Drugi patch do gry FIFA 09 przeznaczony dla europejskiej wersji gry. Eliminuje błędy wykryte przez graczy podczas rywalizacji online.

 • FIFA Manager 09 Patch 3

  Najnowszy patch do FIFA Manager 09 zawiera cały szereg zmian i aktualizacji gry. Jest on niezbędny, by w pełni cieszyć się tym tytułem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mega Patch PL 09

dodał: ~toja , 14.06.2010

jakie jest haslo?????

dodał: ~gula , 08.11.2009

nie chce mowic ale cala polska 1 liga ma te same koszulki i to nie te co maja byc tylko czerwone z zielonym zapisem

dodał: ~ szymonjanas , 06.06.2009

Jestem idjotom i nie umie se sciognoomć. Trza wysłać sesemesa. U nas na wsi nie umiejo wysłać sesemesów.

dodał: szymonjanas , 16.04.2009

nie moge ściągnąć włańcza się inna stron gdzie za ściągnięcie trzeba zapłacić!!! CO TO ZA GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: szymonjanas , 16.04.2009

nie moge ściągnąć włańcza się inna stron gdzie za ściągnięcie trzeba zapłacić!!! CO TO ZA GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!