Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout 3 v1.7 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Licencja
Data dodania: 06 sierpień 2009, 13:15
Rozmiar: 50.95 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8545

Opis dodatku - Fallout 3 v1.7 Patch

Każdy przyzna z pewnością, że wyczekiwany przez lata Fallout 3 okazał się dość dobrym tytułem. Jednak pod względem programistycznym posiadał kilka błędów, które wykryto dopiero po premierze gry. Dlatego też ukazał się patch Fallout 3, a po nim kolejne jego uaktualnienia. Najnowszy patch Fallout 3 posiada numer 1.7 i wnosi szereg poprawek do zabawy. Poprawia on znacznie stabilność produkcji, zapobiega wieszaniu się podczas wychodzenia do pulpitu przy naciskaniu alt+F4 oraz optymalizuje wykorzystanie zasobów systemu. Patch Fallout 3 patch 1.7 jest do pobrania całkowicie za darmo i jak widać po liście poprawek – jest on całkowicie niezbędny do cieszenia się bezproblemową zabawą.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fallout 3 v1.7 Patch

dodał: ~Bolo , 26.08.2010

Fish Polacy nie gęsi też swój język mają.\nJestem Polakiem mieszkam w Polsce i chce mieć wszystko po Polsku a jak Ci polski język przeszkadza to wyprowadż się do Rosji.\nJa zdążyłem nauczyć się angielskiego,francuzkiego i włoskiego ale jestem w domu i używam polskiego wielki filozofie

dodał: ~Kidzi , 08.03.2010

No ale paczyk jest do wersji innych niż polskie, co nam więc po tym ?

dodał: ~hfgh , 11.02.2010

wiesza się bez zmian narka :P