Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elasto Mania - patch

Kategoria: Patche
Producent: Balázs Rózsa
Licencja: Licencja
Data dodania: 30 marzec 2010, 12:54
Rozmiar: 161 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 314

Opis dodatku - Elasto Mania - patch

­­Elasto Mania to klasyczna gra zręcznościowa w której naszym zadaniem jest przejechanie kolejnych wyścigów, w jak najlepszym czasie, oraz zbieranie po drodze jabłek. Może wydaje się to bardzo proste, ale każdy kto grał w ten tytuł wie, że wymaga on sporych umiejętności od gracza, Bardzo dobra grafika 2D, świetna grywalność i masa tras to największe atuty tej pozycji. Aby móc cieszyć się z jej wszystkich możliwości, warto pobrać i zainstalować Elasto Mania patch, który m.in. poprawia czas w plikach rec, poprawia pracę hamulców w trybie dla wielu graczy, oraz nazwę areny – Animal Farm. Oprócz tego Elasto Mania patch eliminuje bardzo uciążliwy błąd z zawieszaniem się gry przy wciskaniu klawisza ESC, dlatego jego instalacja powinna być obowiązkowa.

Podobne

 • Elasto Mania - gameplay

  Elasto Mania to klasyczna gra zręcznościowa w której naszym zadaniem jest przejechanie kolejnych wyścigów, w jak najlepszym czasie, oraz zbieranie po drodze jabłek.

 • StuntMANIA GamePlay Video

  Obejrzyj oficjalny trailer gry zręcznościowej Stunt Mania!

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Elasto Mania - patch