Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Dreamfall: The Longest Journey

Kategoria: Patche
Producent: FunCom
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 październik 2009, 00:20
Rozmiar: 151.47MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1453

Opis dodatku - Patch do Dreamfall: The Longest Journey

Patch Dreamfall: The Longest Journey to jedna z rzeczy, które przydadzą sie każdemu posiadaczowi pełnej wersji gry. Dlaczego? Już po premierze odkryto, że gra czasem szwankuje przy niektórych kartach graficznych – szczególnie GeForce. Jeśli więc posiadasz tego typu kartę graficzną i masz już ten tytuł, pobierz patch do gry Dreamfall: The Longest Journey i ciesz się bezproblemową zabawą. Przyda Ci się on również, jeśli chcesz dopiero ją zakupić albo też zapoznać się z jej wersją demo. Wersja demonstracyjna jest dostępna na naszych stronach za darmo – możesz ściągnąć ją w każdej chwili. A na oficjalnej stronie gry znajdziesz rozmaite inne dodatki do gry Dreamfall: The Longest Journey – tapety, arty, filmiki, itp.

Podobne

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.

 • BlackSite: Area 51 - patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Dreamfall: The Longest Journey