Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Age: Origins - Patch v1.04

Kategoria: Patche
Producent: BioWare
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11 sierpień 2010, 11:09
Rozmiar: 88,6 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1198

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Dragon Age: Origins - Patch v1.04

Patch 1.04 Dragon Age: Origins to łatka przeznaczona do tej świetnej gry rpg, którą powinien pobrać każdy jej posiadacz. Dlaczego? Poprawia ona kilka przegapionych podczas beta-testów mankamentów, jak pojawianie się postaci podczas wykonywania misji Morrigan’s Ritual, czy też usunięto konieczność samotnej walki przeciw demonowi Sloth. Nadto jak każda łatka, tak i ta optymalizuje kilka istotnych czynników w kodzie programu, dzięki czemu tytuł ten chodzi jeszcze bardziej płynnie i lepiej, co z kolei przekłada się na większą przyjemność z zabawy. Jako że pobranie patcha Dragon Age: Origins nic nie kosztuje, polecamy ściągniecie i zainstalowanie go każdemu użytkownikowi tej gry!

Podobne

 • Videorecenzja Dragon Age: Origins

  Videorecenzja gry Dragon Age:Początek. Plusy i minusy, opis funkcji i gameplay'a gry, a także wiele, wiele innych ciekawych uwag, to wszystko co czeka Cię w trakcie oglądania videorecenzji Dragon Age: Origins.

 • Dragon Age: Początek - patch 1.03

  Ściągnij Dragon Age: Origins patch, dzięki któremu nie tylko zaktualizujesz poprzednią wersję gry, ale również zyskasz na jej funkcjonalności.

 • Dragon Age: Początek (v.1.01b) - patch

  Patch Dragon Age Origins likwiduje irytujące błędy, pokazujące się od czasu do czasu w zabawie.

 • Dragon Age 2 v1.01 Patch

  Patch Dragon Age 2 to łatka do kontynuacji świetnej gry rpg.

 • Gameplay Dragon Age: Początek

  Gameplay gry Dragon Age: Początek. Zobacz plusy i minusy gry, najciekawsze fukncje, a także świat rozgrywki. Zobacz Dragon Age: Origins gameplay.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dragon Age: Origins - Patch v1.04