Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Age 2 v1.01 Patch

Kategoria: Patche
Producent: BioWare
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 marzec 2011, 14:33
Rozmiar: 8,9 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 816

Opis dodatku - Dragon Age 2 v1.01 Patch

Najnowszy patch do DragonAge 2 to łatka, która przyda się każdemu, a przede wszystkim posiadaczom jednordzeniowych procesorów. Dzięki tej poprawce problemy z wczytaniem zapisanego stanu gry odchodzą w niepamięć. Nadto posiadacze wszystkich rodzajów płyt głównych mogą zapomnieć również o pytaniach gry na temat sterowników. Oprócz tego patch ten likwiduje kilka pomniejszych usterek, jakie  zostały opublikowane w finalnej wersji zabawy. Można łatkę tą pobrać za darmo z tej właśnie strony. Jeśli ktoś posiada pełną wersję tej gry, powinien to zrobić jak najszybciej – dzięki temu będzie ona jeszcze bardziej przyjemna

Podobne

 • Dragon Age: Origins - Patch v1.04

  Patch 1.04 Dragon Age: Origins to łatka przeznaczona do tej świetnej gry rpg, którą powinien pobrać każdy jej posiadacz. Dlaczego?

 • Dragon Age: Początek (v.1.02 ) - patch

  Patch do Dragon Age: Początek to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Patch Dragon Age: Początek wprowadza wiele istotnych zmian, bez których nie obejdzie się żaden miłośnik tego tytułu

 • Dragon Age - Przebudzenie - gameplay

  Gameplay Dragon Age – Przebudzenie to dłuższy, trwający ponad sześć minut filmik, który zaprezentuje Ci, jak prezentuje się dodatek do Dragon Age w praktyce.

 • Videorecenzja Dragon Age: Origins

  Videorecenzja gry Dragon Age:Początek. Plusy i minusy, opis funkcji i gameplay'a gry, a także wiele, wiele innych ciekawych uwag, to wszystko co czeka Cię w trakcie oglądania videorecenzji Dragon Age: Origins.

 • Dragon Age: Początek - patch 1.03

  Ściągnij Dragon Age: Origins patch, dzięki któremu nie tylko zaktualizujesz poprzednią wersję gry, ale również zyskasz na jej funkcjonalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dragon Age 2 v1.01 Patch