Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Divine Divinity - patch

Kategoria: Patche
Producent: Larian Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 20 listopad 2009, 12:38
Rozmiar: 10.38MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1622

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Divine Divinity - patch

­­­Patch do gry Divine Divinity to użyteczna łatka, dzięki której usprawnisz działanie programu. Jeśli posiadasz pełną wersję tego programu, patch Divine Divinity jest po prostu dla Ciebie rzeczą niezbędną. Optymalizuje on grę, przez co chodzi ona płynniej, nadto likwiduje dostrzeżone błędy.

Jeśli nie znasz jeszcze tej gry, rzuć okiem na jej gameplay i opis – oba dostępne na naszych stronach. Choć nie jest to nowa rzecz, spokojnie można polecić ją każdemu miłośnikowi gier rpg. A jeśli masz ten tytuł, możesz ściągnąć wersję demo jego kontynuacji z naszych stron – Beyond Divinity. Oczywiście nie zapłacisz za to ani grosza.­

Podobne

 • Beyond Divinity - patch

  Łatka Beyond Divinity to patch, dzięki któremu gracz może poprawić stabilność gry, a także m. in. będzie miał możliwość gry w systemie operacyjnymi Windows Vista.

 • Divinity II: Ego Draconis (v.1.03) - patch

  Najnowszy patch do Divinity II Ego Draconis to łatka dla każdego posiadacza pełnej wersji gry.

 • Beyond Divinity - kody

  Lista kodów ułatwiająca grę w Beyond Divinity. Dowiedz się jak stworzyć silną postać w grze,, dzięki której będziesz niepokonany.

 • Beyond Divinity - Gameplay

  Nie mialeś jeszcze niewątpliwej przyjemności gry w Beyond Divinity? Dzięki gameplayowi do tej gry zobaczysz jak wygląda świat projektu firmy Larian Studios.

 • Divinity II: Ego Draconis

  Gameplay Divinity II: Ego Draconis pokazuje Ci grę w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Divine Divinity - patch