Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diablo - patch v1.09b

Kategoria: Patche
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2009, 11:26
Rozmiar: 1.51MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 682

Opis dodatku - Diablo - patch v1.09b

Patch do Diablo to poprawka niezbędna do bezproblemowej zabawy. Optymalizuje on kod gry, przez co chodzi ona płynniej i nie zacina się, ponadto likwiduje kilkanaście bugów i usterek technicznych, jakie przegapiono podczas testów. Patch Diablo jest do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo, jeśli wiec posiadasz ten tytuł, pobierz go teraz, zainstaluj i ciesz się w pełni tą świetną grą akcji!
A jeżeli chciałbyś urozmaicić nieco zabawę, mamy dla Ciebie specjalne kody do Diablo, dzięki którym będziesz mógł zyskać zarówno nowe misje, jak i postacie do prowadzenia. Jesteś ciekaw, jakie? Zajrzyj na osobną stronę, gdzie znajdziesz dokładny ich opis.

Podobne

 • Diablo II Patch 1.09b ENG

  Aktualizacja do angielskiej wersji gry, która uaktualnia ją do wersji 1.09b.

 • Diablo II Trailer - Dalsze losy bohatera gry Diablo

  Filmik prezentujące dalsze losy bohatera z gry Diablo - czyli wydarzenia jakie go spotykają po zakończeniu misji w Diablo I.

 • Diablo 2 v1.12a Patch

  Patch 1.12 optymalizuje rozgrywkę i likwiduje kilka niewielkich, aczkolwiek istniejących Bugów, ponadto sprawia między innymi, że nie musimy trzymać płyty z grą w napędzie.

 • Diablo 2: Pan Zniszczenia v1.12a Patch

  Dostępny patch optymalizuje rozgrywkę, likwiduje kilka niewielkich, aczkolwiek istniejących bugów, ponadto sprawia, że nie musimy trzymać płyty z grą w napędzie.

 • Diablo II Patch 1.11 PL

  Patch aktualizuję grę Diablo IIdo wersji 1.11b i przeznaczony jest do polskojęzycznej wersji gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Diablo - patch v1.09b