Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diablo 2: Pan Zniszczenia v1.12a Patch

Kategoria: Patche
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 sierpień 2009, 11:15
Rozmiar: 5.15 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4082

Opis dodatku - Diablo 2: Pan Zniszczenia v1.12a Patch

Patch Diablo 2 Pan Zniszczenia jest niewielkim plikiem, który jednak znacznie ułatwi Ci zabawę. Jeśli jesteś fanem gry, musisz go po prostu mieć, aby cieszyć się w pełni tym niezwykłym tytułem. Patch 1.12a do Diablo 2 LoD niezwykle ułatwia zabawę, sprawiając między innymi, że nie musimy trzymać płyty z grą w napędzie. Nadto optymalizuje on rozgrywkę i likwiduje kilka niewielkich, aczkolwiek istniejących bugów. Patch Diablo 2 Lord of Destruction jest do ściągnięcia za darmo z naszych stron, podobnie jak i demo pełnej wersji Diablo 2.

Sprawdź również i inne dostępne u nas dodatki do zabawy  - edytor postaci Diablo 2, kody Diablo 2 oraz patch do podstawki Diablo, której demo możesz również pobrać z naszych stron.

Podobne

 • Diablo II Patch 1.12a PL

  Najnowszy patch do gry Diablo II aktualizujący grę do wersji 1.12a. Główną zmianą umożliwienie gry bez płyty w napędzie.

 • Diablo 2 v1.12a Patch

  Patch 1.12 optymalizuje rozgrywkę i likwiduje kilka niewielkich, aczkolwiek istniejących Bugów, ponadto sprawia między innymi, że nie musimy trzymać płyty z grą w napędzie.

 • Diablo - patch v1.09b

  Patch do Diablo to poprawka niezbędna do bezproblemowej zabawy. Likwiduje kilkanaście bugów i usterek technicznych, jakie przegapiono podczas testów, dzięki czemu gra działa płynniej i nie zacina się.

 • Diablo II Trailer - Dalsze losy bohatera gry Diablo

  Filmik prezentujące dalsze losy bohatera z gry Diablo - czyli wydarzenia jakie go spotykają po zakończeniu misji w Diablo I.

 • Diablo II Patch 1.11 PL

  Patch aktualizuję grę Diablo IIdo wersji 1.11b i przeznaczony jest do polskojęzycznej wersji gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Diablo 2: Pan Zniszczenia v1.12a Patch