Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Depths of Peril - patch

Kategoria: Patche
Producent: Soldak Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 26 październik 2009, 09:23
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 172

Opis dodatku - Depths of Peril - patch

­Najnowszy patch do Depths of Peril ma numer 1.015 i jest zalecany dla każdego posiadacza tej gry – zarówno w wersji dla Windows, jak i Mac OsX. Patch Depth of Peril wprowadza szereg usprawnień i poprawek do zabawy, że wymienimy tylko: możliwość dawania przedmiotów ludziom z innych klanów podczas podróży z nimi, ulepszenie komendy dotyczącej kolejnego celu, ułatwia nieco misje polegające na porwaniach, ulepsza działanie czarów, nadto ma wpływ na zachowanie postaci niezależnych.

To tylko przykłady zmian wprowadzanych przez tą łatkę. Jak widać, musisz ją mieć, aby cieszyć się bezproblemową zabawą. Ściągnij ją teraz - oczywiście całkowicie za darmo.

Podobne

 • Depths of Peril - trailer

  Trailer Depths of Peril to filmik, który ukazuje Ci grę w akcji. Zobaczysz tu jak wygląda jej oprawa audiowizualna, system walki, a także rzucanie czarów.

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Depths of Peril - patch